Gelegen aan de bosrand van natuurpark De Loonse- en Drunense Duinen, met speeltuin en groot terras gelegen op het westen is dit de ideale uitvalsbasis voor een activiteit in de natuur gecombineerd met een heerlijke barbecue. Niet voor niets zegt men: Buitenlucht maakt hongerig!
Wij zijn 7 dagen per week geopend (van 12:00 tot 18:00 uur) voor een heerlijke lunch, diner of borrel! Of gewoon voor een kop koffie of verse thee met een lekker stukje gebak.
Wij volgen de maatregelen op die vanuit de overheid worden geadviseerd. De gezondheid van onze gasten en medewerkers is natuurlijk het allerbelangrijkste.
Richtlijnen
– Op ons sfeervol terras kunt u helaas niet reserveren. Ben er op tijd bij om een mooi plekje uit te zoeken!
– Maximaal 2 personen aan 1 tafel. (Uitgezonderd een gezin bestaande uit 1 huishouden, max. 4 personen).
– Gasten kunnen gebruik maken van het buitentoilet.
Ook onze cafetaria blijft geopend om heerlijke versnaperingen af te halen.